Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:I.M.N.Tulltorja SH.P.K. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

jurist - I.M.N.Tulltorja SH.P.K.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Jurist

I.M.N.Tulltorja SH.P.K.

-
Prizren, Kosovë
Konkurs pune detaje të pozicionit profesioni: jurist tipi i punës kohe e plote eksperiencë mesatare (4 - 6 vite) rroga mujore detyrat përfaqëson kompaninë në çështje të ndryshme gjyqësore;përfaqësimin e kompanisë pranë çdo instuticioni, ndjekja e procedurave ligjore, korrespondencës zyrtare me çdo autoritet, për çështje të caktuara ligjor...

Jurist

I.M.N.Tulltorja SH.P.K.

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs pune detaje të pozicionit profesioni: jurist tipi i punës:kohe e plote eksperiencë: mesatare (4 – 6 vite) rroga mujore detyrat përfaqëson kompaninë në çështje të ndryshme gjyqësore; përfaqësimin e kompanisë pranë çdo instuticioni, ndjekja e procedurave ligjore, korrespondencës zyrtare me çdo autoritet, për çështje të caktuara ligj...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist i m n tulltorja sh p k

Jurist i m n tulltorja sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane