Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Digilegals LLC (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

jurist - Digilegals LLC

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Praktikante ligjor

Digilegals LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Digilegals eshte kompani ligjore e cila ofron sherbime inovative ligjore te shumellojshme me fokus te vecante ne te drejten digjitale dhe biznesore. ne jemi duke kerkuar nje praktikant/e ligjor per nje periudhe 3 mujore. detyrat dhe pergjegjesite: 1. te ndihmoje pesonelin ne pune te perditshme; 2. te ndihmoje ne realziimin e hulumtim; 3. ...

Legal consultant

Digilegals LLC

-
Prishtinë, Kosovë
Digilegals is a consulting firm that provides innovative legal and business solutions to companies from all over the world. our aim is to help companies adapt to the new digital market and be able to grow. seeing all this technological development and a global shift towards a more digital and information based economy, we believe it is im...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist digilegals llc

Jurist digilegals llc dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane