Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Debt Collection Agency sh.p.k. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

jurist - Debt Collection Agency sh.p.k.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Konkurs për punë dhe praktikë

Debt Collection Agency sh.p.k.

-
Prishtinë, Kosovë
Konkurs për punë dhe praktik debt collection agency shpk, ështe kompani e specializuar nëofrimin e shërbimeve në menaxhimin e kredive jo-përformuese për banka,institucione mikrofinanciare, institucione jo-bankare dhe institucione tjera financiarene kosove. si rezultat i zgjerimit te aktivitetit të saj, dcakërkon kandidatë të motivuar të a...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist debt collection agency sh p k

Jurist debt collection agency sh p k dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane