Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Credica L.L.C. (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

jurist - Credica L.L.C.

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Zyrtar ligjor; zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese; praktikant-e

Credica L.L.C.

-
Prishtinë, Kosovë
Credica llc si rezultat i zgjerimit tëaktivitetit të saj kërkon kandidatë të motivuar të aplikojnë për pozitat: zyrtar për mbledhjen e kredive jo-performuese (prishtinë (3), prizren (3), pejë (3), gjilan (3), mitrovicë (3)) zyrtar ligjor (prishtinë (3), prizren (2), pejë (2), gjilan (2), mitrovicë(1)) praktikant (prishtinë (3), prizren (3...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist credica l l c

Jurist credica l l c dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane