Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Bega -07 (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

jurist - Bega -07

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune jurist

Bega -07

-
Tiranë, Shqipëri
Bega - 07 shpk luan nje rol jetesor ne zhvillimin e infrasktruktures. qellimi kryesor i kompanise sone eshte ndertimi i vilave dhe apartamenteve. gjithashtu jemi te perfshire dhe ne projekte hotelerie ne gjithe shqiperine. kompania kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin jurist/e detyrat: harton kontrata dhe marrëveshje të ndryshme që lid...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist bega 07

Jurist bega 07 dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane