Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:AIS (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

jurist - AIS

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune përpunues të dhënash me njohuri mbi sist

AIS

-
Tiranë, Shqipëri
Ais po kërkon staf pozicioni i punës përpunues të dhënash me njohuri mbi sistemin e drejtësisë ais është në kërkim të një personi përpunues të dhënash – jurist ose individ i diplomuar me njohuri mbi sistemin e drejtësisë. personi do të pëditësojë informacionin në një databazë me të dhëna dhe dokumente për sektorin. pozicioni i punës kërko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist ais

Jurist ais dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane