Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:"2N" (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

jurist - "2N"

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofrohet vend pune juriste/specialiste prokurimesh

"2N"

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria "2 n" sh.p.k e specializuar ne sektorin e ndertimit, kerkon te punesoje juriste/specialiste prokurimesh: kanditate e interesuara duhet te jene me eksperience te meparshme pune , minimalisht 1 vit ne sektorin e prokurimeve publike. detyrat e pozicionit te punes: plotesimi i dokumentacioni te nevojshem per pjesemarrjen ne procedura...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - jurist 2n

Jurist 2n dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane