Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

jurist

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 65 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kompania "kevin construction" sh.p.k. kerkon staf si meposhte:

Ad

Kevin Construction

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania "kevin construction" sh.p.k., kerkon staf si meposhte: - jurist/e; - inxhinier/e - financier/e; - ndihmese guzhiniere; - kamarier/e; - banakiere; - sanitare. mund te na kontaktoni ne telefon ose te dergoni cv ...

Jurist/e

Kevin.Construksion.

-
Tiranë, Shqipëri
Kevin construksion eshte nje kompani qe operon ne fushen e ndertimit. ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje jurist/e. te kete eksperience te meparshme pune mundesisht te jete marre me prokurimet publike kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne cv ne adresen e e-mailit: juristeurogjici@gmail.com nr kontakti: 06840373...

Jurist/e

Kevin.Construksion.

-
Tiranë, Shqipëri
Kevin construksion eshte nje kompani qe operon ne fushen e ndertimit. ne kuader te zgjerimit te stafit kerkon te punesoje jurist/e. te kete eksperience te meparshme pune mundesisht te jete marre me prokurimet publike kandidatet e interesuar jane te lutur te dergojne cv ne adresen e e-mailit: juristeurogjici@gmail.com nr kontakti: 06840373...

Jurist/e

Tiranë, Shqipëri
Shoqeria polaris shpk eshte nje shoqeri qe operon ne fushen e ndertimit, tregtimit dhe design-it. ne kuader te zgjerimit te stafit kerkojme te punesojme jurist/e. detyrat dhe pergjegjesite: -perfaqeson shoqerine prane institucioneve administrative , ndjek te gjithe proceset e e shoqerise si : pajisjen me leje ndertimi, leje shfrytezimi, h...

Jurist/e

Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon një jurist/e në tiranë, për një klient i cili operon në sektorin e ndërtimit prej 20 vitesh. detyrat dhe përgjegjësitë: përfaqëson shoqëritë e grupit për çështje të ndryshme gjygjësore, që nga përpilimi i padive, ankimimeve, ndjekjen e negociatave, prapsimet, korrespondencat zyrtare me autoritetet shtetërore për çështje ...

Kërkohet jurist/e

Tiranë, Shqipëri
Shoqeria permbarimore "elite bailiff's office" shpk kerkon nje jurist/e qe ploteson keto kritere: - eksperience pune minimale si jurist/e. eksperienca ne nje zyre permbarimore perben avantazh; - licensa e avokatit perben avantazh; - njohje e mire e gjuhes angleze; - njohuri shume te mira te paketes windows (do aplikohet test) - gatishmeri...

Asistent/ jurist/e

Tiranë, Shqipëri
Shoqata e te verberve te shqiperise kerkon te punesoje nje asistent jurist/e me ose pa eksperienc pune. puna primare do te jete te asistoje juristin e shvsh ne punen e tij gjate pergatitjes se materialeve juridike dhe nndjekje te seancave gjyqesore. kriteret baze: te kete perfunduar studimet bachelor per juridik te jete njohes/e i/e mire ...

Jurist/e comodita home - e re

Tiranë, Shqipëri
Comodita home i larte kategoria b 1- jurist/e /hrkriteret për të aplikuar për këtë pozicion:1-të ketë mbaruar arsimin e lartë juridik dhe studimet master në të njëjtën fushë.2-të ketë eksperiencë minimalisht 2 vjet në profesion.3-të zotërojë aftësi të shkëlqyera komunikimi.4-të ketë njohur të mira të gjuhës angleze.5-të zotërojë aftësi pë...

Tirane, kerkohet jurist/e

Petrit Marku

-
Tiranë, Shqipëri
Ne kuader te zgjerimit te kompanise dhe nevojes per staf platoni-al kerkon te punesoje: jurist/e me orar full-time. te kete mbaruar arsimin e larte per drejtesi. te kete aftesi shume te mira ne komunikim, prezantim dhe pune ne grup. paga e kenaqshme dhe kushte te mira ne pune. dergoni cv tuaj ne : petrit.marku@platoni.al nr tel : 068 20 9...

Tirane, mundesi punesimi, jurist

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Bclever eshte nje agjenci e dedikuar karrieres, rritjes profesionale, marketingut, trajnimeve dhe punesimit. me nje game te gjere sherbimesh dhe mundesish per bizese dhe individe, per punedhenes e punekerkues, operojme ne tregun shqiptar qe prej vitit 2018 duke numeruar raste te pafundme suksesi. aktualisht per nje klientin tone, i cili o...

Jurist/e per prokurime

Infosoft Group

-
Tiranë, Shqipëri
Infosoft group shpk, kerkon te punësojë: jurist/e per prokurime detyra dhe përgjegjësi: ndjekja e zbatueshmerise legjislacionit te prokurimeve dhe legjislacionit që ka lidhje me to. evidentimi i ndryshimeve ne ligjet e biznesit dhe informimi i drejtuesve dhe punonjesve te tjere te interesuar, ne lidhje me keto ndryshime. korrespodenca/kom...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune jurist

Vende pune jurist dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane