Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Shqipëri (Fshij) Fshijini të gjitha

agjent shitjesh - Shqipëri

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 281 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
-kompania gjermane '' librex '' ofron vende pune si “ agjent shitjesh “ ne te gjithe shqiperine!! -puna eshte : part time ose full time. -persona qe disponojne patente dhe makine kane me shume perparesi. -fitime te pakufizuara, bonuse javore dhe mujore! -mosha +20 te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit viber ose whatsapp + a...

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kompania property invest albania po kerkon te punesoje agjent shitjesh ne fushen e pasurive te palujtshme kriteret e kerkuara: 1.arsimi i larte 2.mosha mbi 23 vjec 3. eksperience ne shitje perben avantazh 4. te kete deshire dhe vullnet per t’u rritur profesionalisht,ne baze te dinamikave te tregut. 5. aftesi shume te mira komunikimi. 6. t...

Agjent shitjesh.

Tiranë, Shqipëri
Trust distribution sh.p.k kerkon te punesoje agjent shitjesh per zonen e jugut, tiranen dhe zonen e veriut. me eksperience pune mbi tre vjet ne fushen e distribucionit te produkteve ushqimore edhe jo ushqimore. te interesuarit te dergojne cv me foto ne: [email protected] afati i fundit i aplikimit: 31/03/2021 14:47 shperndaje

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Agjent shitjesh neper supermarkete, te kete lejedrejtimi, te ket njohuri mbi marketingun e produkteve ushqimore. te interesuarit mund te shkruajne vc e tyre ne add; info@kafetradita.al

Agjent shitjesh

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kompania aura rbo kerkon te punesoj 10 agjent shitjesh ne terren! paga me standarte europiane (baze + perqindje ne varesi te performances)! kriteret e punes: 1- te disponojne leje drejtimi te klasit b + makine 2- mosha 20-35 vjec/e 3- te jene korrekt ndaj punes dhe tr kete frymen e bashkepunimit afati i fundit i aplikimit: 30/12/2020 09:3...

Agjent shitjesh tirane

ALVA Distribution shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Alva distribution sh.p.k distributor eskluziv i dieta sh.p.k , gtg living water, delamaris d.o.o. dhe zanae , gjithashtu dhe produkte t ë tjera ushqimore, kërkon të punësojë 1 agjent shitje exvan (shitje direkte nga furgoni) . kandidatët duhet të plotësojne kriteret e mëposhtme: -eksperienc ë pune ( n ë fush ë n e shitjeve ) -arsim i mesë...

Agjent shitjesh horeca

JURREI shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi supermarketi bioju, pjesë e grupit kadiu, është i vetmi supermarket në shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në europën perëndimore. cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore...

Agjent/e shitjesh

Blue Filters Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Blue filters tirana, pjese e blue filters group germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon agjent/e shitje ne terren. kandidatet preferohet te kene: 1. aftesi shume te mira komunikimi 2. te kene aftesi vetmenaxhuese 3. te kene minimalisht arsim te mesem 4. eksperienca e punes perben avantazh 5. te kene patente + automj...

Kerkohet agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Acqua prima shpk ofron pozicionin e agjent shitjesh me eksperience pune dhe patente klasi b. detyrat: -mirembajtja dhe rritja e shitjeve te produkteve ne klientet ekzistues; -kujdeset per ekzekutimin ne kohe te porosive; -kontakt te vazhdueshem me klientet; -kujdeset per zbatimin e kontratave me klientet; -kujdeset per bazen materiale te ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh shqiperi

Vende pune agjent shitjesh shqiperi dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane