Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Shtetet:Kosovë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Kosovë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 12 rezultate (Këshilla për kërkim)

Punësim në kosovë: agjent shitjesh

Europe Agency

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: agjent shitjesh vendodhja: prishtinë,kosovë paga: 500-800 euro kriteret: minimalisht 1 vit eksperience pune të ngjashme aftësi të mira komunikuese aftësi shumë të mira të komunikimit në njërën prej gjuhëve: anglisht, italisht, spanjisht, gjermanisht benefite: pagesë mujore shumë e kënaqshme kontratë pune sipas kodit të punës fund...

Punësim në prishtinë: agjent shitjesh b2b

Europe Agency

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi punësimi e shkëlqyer për agjent shitjesh business-to-business në prishtinë përgjegjësitë: të ketë aftësi të mira të komunikimit të raportoje të dhënat ditore fleksibel dhe i shpejt në zgjidhjen e problemeve njohuri shumë të mira kompjuterike mbikqyrë dhe kordinon procedurat administrative në zyrë aftësi për të punuar në një mjedis...

Agjent shitje m/f

DAF Marketing

-
Pejë, Kosovë
Daf marketing ofron pune per agjent/e per pune n ë terren dhe zyre. përgjegjësitë dhe detyrat: arsim i larte i preferueshem; eksperience vetem ne fushen e shitjeve si agjent shitjesh te kete aftesi shume te mira komunikimi ne raport me klientet ; te kete aftesi te mira menaxhimi dhe bashkepunikimi me pjesen tjeter te stafit; leje drejtimi...

Prishtine, ofrohet vend pune agjent shitje

NEON Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 27.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Prishtine, ofrohet vend pune menaxher shitjesh

NEON Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 31.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Prishtine, ofroj vend pune agjent shitje

NEON Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 14.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Agjent/e i/e shitjes, shofer

Lufra

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Agjent/e i/e shitjes, shofer

Lufra

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Agjent shitje, shofer

LUFRA

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Agjent/e për patundshmëri

ReMax Momentum

-
Prishtinë, Kosovë
Re/max momentum në prishtinë po kerkon agjent/e për ndërmjetesimin e patundshmërive! ne po kerkojmë te rinj energjike të cilët kanë deshirë të punojnë në sektorin e shitjeve të pronave dhe kanë deshire për të ndërtuar një karriere të suksesshme në biznesin e patundshmërive. re/max momentum është pjesë e liderit botëror re/max e cila opero...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh kosove

Vende pune agjent shitjesh kosove dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane