Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Remote - Home Office - Telework (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Has(1)
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë

agjent shitjesh - Remote - Home Office - Telework

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Remote agents wanted – $1,000+/month (work from home)

Tower Research Capital

-
Has, Shqipëri
About us: founded in 1998 by mark gorton, tower research capital is a trading and technology company that has built some of the fastest, most sophisticated electronic trading platforms in the world. our internal trading teams are independent from one another, enjoying autonomy while accessing shared technology resources such as hardware, ...

Remote e-commerce customer support representative

OneContact TECH

-
Shqipëri
We are looking for an experienced e-commerce customer support representative whose english language skills are at a native level and is experienced in phone/email and chat support. what we need we are seeking an ecommerce customer support representative with advanced/excellent english to work remotely key responsibilities will include: mu...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh remote home office telework

Vende pune agjent shitjesh remote home office telework dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane