Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e plotë (Fshij) Fshijini të gjitha

agjent shitjesh - Kohë e plotë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 63 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh

Piemonte Wine

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi piemonte wine eshte nje kompani distribucioni qe importon vera italiane prej disa vitesh ne tregun shqiptar. ne saje te zgjerimit te kompanise jemi duke kerkuar staf ne rolin e ; agjentit te shitjes kualifikimet kerkohet; minimalisht arsim te mesem; eksperience e meparshme pune ne sektorin e shitjeve; aftesi te mira komunikuese...

Agjent shitjesh

Pastra shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pastra cleaning product sh.p.k eshte themeluar ne vitin 2009 me aktivitet prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe me gjere duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive: sfungjera kuzhine, sfungjera trupi, peceta, shtupa, etj. kerkohet nje agjent shitjesh . edukimi, kualifikimet dhe eksperien...

Agjent shitjesh

Pastra shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pastra cleaning product sh.p.k eshte themeluar ne vitin 2009 me aktivitet prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe me gjere duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive: sfungjera kuzhine, sfungjera trupi, peceta, shtupa, etj. kerkohet nje agjent shitjesh . edukimi, kualifikimet dhe eksperien...

Agjent shitjesh

Jurrei shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Supermarketi bioju, pjesë e grupit kadiu, është i vetmi supermarket në shqipëri i fokusuar në tregëtimin e produkteve bio te çertifikuara nga vendet e origjinës në europën perëndimore. cilësia për ne nënkupton në radhë të parë shëndetin dhe sigurinë e konsumatorëve tanë, sikurse përmbushjen e përgjegjësive sociale dhe mjedisore në të gjit...

Agjent shitjesh/shperndares

Julius Meinl Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agjent shitjesh /shperndares eshte përgjegjës për zonën e tiranës. detyrat demonstron dhe promovon produktet qe kompania tregton. ndjekje dhe komunikim i vazhdueshem me klientet duke plotesuar nevojat e tyre. ndjekje dhe komunikim me klientet debitore per mbylljen e detyrimeve. permbushja e objektivave mujore te vendosura nga m...

Agjent shitjesh ne vlore

ROAL FOOD

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania roal food kerkon agjent shitjesh per zonen e vlores. kandidati duhet te kete vendbanim ne vlore . marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e pu...

Agjent shitjesh ne terren

Billa & CO shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi billa & co shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve te tjera te ndertimit kerkon: agjent shitjesh ne terren detyrat pershkrimi i vendit te punes: promovim dhe menaxhimi ciklit të shitjeve për produktetet e kompanisë tek projektet e ndryshme t...

Përfaqësues mjekësor/ agjent shitjesh

ITALMED DISTRIBUTION

-
Tiranë, Shqipëri
Italmed-distribution (imd) shpall konkursin për vendin e lirë të punës: përfaqësues mjekësor/ agjent shitjesh kriteret: – diplomë universitare, preferohet në degët: mjekësi, farmaci, kimi, biologji etj. – njohuri të gjuhës angleze dhe/ose italiane. – aftësi komunikuese dhe bindëse. – njohuri bazë komjuterike. – i gatshëm të udhëtoj në rre...

Durres kerkohet agjent shitjesh

2G Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Kompania albania inter oil 10 sh.a me eksperience 20 vjecare ne tregun shqiptar per produktet e vajrave lubrifikante kerkon te punesoje agjent shitjesh ne terren. -kriteret e poizicionit te punes: 1-arsimi i larte. preferohen deget menaxhim/marketing; 2-aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese; 3- njohes i mire i gjuhes angleze ...

Agjent/e shitjesh ne showroom

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndriçimit bauled ofron vend pune: agjent/e shitjesh në showroom adresa : bauled shpk tiranë, rruga "pavarsia", mbrapa casa italia. detyrat shoqëron klientët dhe i asiston ata me informacione mbi artikujt në sallonet e ekspozimit të kompanisë. sigurohet për pajisjen e klientit me faturën, letrën e garancisë dhe rregul...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh kohe e plote

Vende pune agjent shitjesh kohe e plote dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane