Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
  • Pa përcaktuar(1)
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Brand ambassador per nje dyqan online. “the mix handmade”

Kerko Pune

-
Shqipëri
The mix handmade po kerkon brand ambassador. faqja me inovative online, me veshje te gjitha handmade kerkon te sjelle nje risi jo shume te njohur ne shqiperi. per kete jemi ne kerkim per agjent shitjesh , ne asistimin e rritjes se shitjeve te dyqanit. kriteret: agjentet duhet te promovojne produktet tona ne profilin e tyre te instagramit ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh kohe e pjesshme

Vende pune agjent shitjesh kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane