Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Kohë e pjesshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

agjent shitjesh - Kohë e pjesshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kërkojmë konsulent shitjesh italisht,luce gas

Eupune

-
Tiranë, Shqipëri
Jemi në kërkim të konsulentëve luce gas në gjuhën italiane! kërkohet: eksperiencë të mëparshme në këte fushat. nivel mesatar i gjuhës italiane! disponibiliteti :part time, full time! ofrohen: pagesa duke filluar nga 300l/h kontrata duke filluar nga 13€. fundjava pushim! ambjente super komode. udhetime çdo 3 muaj! mbeshtetje nga stafi. beh...

Ngw | google partner është në kërkim të “digital sales specialist” në gjuhën italiane.

NGW Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Ne ofrojme: – rritje e vazhdueshme profesionale në digital marketing. – trajnime të vazhdueshme. – pjesëmarrje në evente, udhëtime dhe konferenca – orari fleksibël – vetëm 4 orë në ditë! dërgoni cv tuaj në hr@newgeneration-web.com ose na kontaktoni në +355 67 672 9556 (whatsapp) dhe na tregoni pak më shumë për veten tuaj.

Kerkohet agjent shitje, 30000 lek + bonuse shume te mira!!

SuperTekniku

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania inovative e re supertekniku (start up) kerkon te punesoje nje agjent marketing/shitje ne terren. ditet e punes do te jene hene-premte. stafi i kompanise perbehet nga njerez korrekt dhe qe kane deshire te punojne ne grup. kompania jone ofron abonime mirembajtjeje teknike (hidraulike,elektrike, elektroshtepiake) vjetore shtepive dh...

Abissnet sh.a perfaqesues/e shitjesh

Abissnet sh.a

-
Tiranë, Shqipëri
Abissnet është kompani që kryen veprimtarinë e saj në fushën e telekomunikacionit duke ofruar sherbimet internet, telefoni, tv, hosting, domain, etj. për fuqizimin e personelit dhe zhvillimin e njësive, ne kërkojmë të punësojmë: perfaqesues/e shitjeshtë ketë aftësi të mira komunikuese. të ketë aftësi të mira në shitje

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh kohe e pjesshme

Vende pune agjent shitjesh kohe e pjesshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane