Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:Full Time turni 2-te (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Full Time turni 2-te

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh ne terren me/ pa eksperience

LibrexAlbania

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane librex kerkon te zgjeroj stafin ne pozicionet: agjent shitjesh ne terren me ose pa eksperience ofrohet: – rroge baze 60000 leke ose me % shume te larta – trajnime falas brenda dhe jashte vendit – mundesi per rritje ne detyre – bonuse ditore,javore dhe mujore kerkohet: – patente + makina personale perben avantazh – perpar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh full time turni 2 te

Vende pune agjent shitjesh full time turni 2 te dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane