Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Lloji:E përkohshme (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë

agjent shitjesh - E përkohshme

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh ne terren

Tiranë, Shqipëri
Kompania "primoal92" shpk, lider në fushën e impianteve të freskimit dhe sistemve ngrohese për bare/restorante/veranda, kërkon për nevojat e saj agjent shitjesh në terren në qytetet tirane, durrës, elbasan, lezhe, fier, vlorë, sarandë, korcë, pogradec, shkodër dhe ne te gjitha qytetet e tjera te shqiperise. kualifikimet/kërkesat për agjen...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh e perkohshme

Vende pune agjent shitjesh e perkohshme dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane