Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Të tjera (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Të tjera

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e shitjesh pre-sales shkodër

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon një agjent/e shitjesh pre-sales në shkodër, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në treg në distribuimin e produkteve ushqimore. detyrat përgjegjës/e për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët; përgjegjës/e për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve duke u kujdesu...

Eurolab internacional grup kërkon të punesojë : agjent shitjesh gjirokastër

Gjirokastër, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: shqipëri, ko...

Eurolab internacional grup kërkon të punesoje : agjent shitjesh fier

Fier, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: shqipëri, ko...

Agjent/e për patundshmëri!

RE/MAX Momentum

-
Prishtinë, Kosovë
Re/max momentum në prishtinë po kerkon agjent/e për ndërmjetesimin e patundshmërive! ne po kerkojm ë te rinj energjike të cilët kanë deshirë të punojnë në sektorin e shitjeve të pronave dhe kanë deshire për të ndërtuar një karriere të suksesshme në biznesin e patundshmërive. re/max momentum është pjesë e liderit botëror re/max e cila oper...

Eurolab internacional grup kerkon te punesoje, agjent shitje elbasan - e re

Elbasan, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: shqipëri, ko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh te tjera

Vende pune agjent shitjesh te tjera dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane