Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet agjent/e shitjesh ne terren

Kompani Gjermane

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani gjermane me eksperience 10 vjecare ne tregun shqiptar kerkon agjent shitjesh ne terren.kandidatet e interesuar: duhet te kene minimalisht arsimin e mesemeksperienca e punes ne shitje perben avantazh aftesi shume te mira komunikimi patente klas b + automjet personal. ofrohen kushte te mira pune dhe pagesa te standarteve europiane. ...

Agjent/e i/e shitjes, shofer

Lufra

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Agjent/e i/e shitjes, shofer

Lufra

-
Prishtinë, Kosovë
Lufra shpk. është kompania lider e bulmetit në tregun shqiptar. jemi krenarë të jemi zgjedhja e pare e konsumatorëve për produktet e bulmetit dhe vazhdimisht investojmë në përmirësimin e cilësisë së produkteve dhe zhvillimin e talenteve brenda kompanisë. ne kuader te zgjerimit te kompanise edhe ne kosove, lufra eshte duke rekrutuar: agjen...

Kërkojmë të punësojmë agjentë/e preseller

Partner.al

-
Prishtinë, Kosovë
Partner.al kërkon agjentë/e preseller në prishtinë për një klient prestigjioz në sektorin e prodhimit dhe shpërndarjes të produkteve e nënprodukteve tëqumshtit. detyratdhe përgjegjësitë: përgjegjës për zonën e tij/saj viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhënie...

Kërkojmë të punësojmë agjentë/e x-van

Partner.al

-
Prishtinë, Kosovë
Partner.al është një kompani ecila ofron punësim, konsulencë dhe trajnime në të gjitha fushat e shitjes në të gjithë shqipërinë & kosovën. partner.al kërkon agjentë/e x-van në prishtinë për një klient prestigjioz në sektorin e prodhimit dhe shpërndarjes të produkteve e nënprodukteve tëqumshtit. detyratdhe përgjegjësitë: përgjegjës për zon...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh shitje

Vende pune agjent shitjesh shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane