Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Shërbim klienti (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Shërbim klienti

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent/e shitjesh

Ar-bi Service Shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e tiranes: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh qytetin e tiranes. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te de...

Agjent/e për patundshmëri

ReMax Momentum

-
Prishtinë, Kosovë
Re/max momentum në prishtinë po kerkon agjent/e për ndërmjetesimin e patundshmërive! ne po kerkojmë te rinj energjike të cilët kanë deshirë të punojnë në sektorin e shitjeve të pronave dhe kanë deshire për të ndërtuar një karriere të suksesshme në biznesin e patundshmërive. re/max momentum është pjesë e liderit botëror re/max e cila opero...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh sherbim klienti

Vende pune agjent shitjesh sherbim klienti dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane