Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Para shitës (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Para shitës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent preseller - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon agjent shitjesh pre-sales në tiranë, për klientet tane prestigjoz. detyrat detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët; të realizoj planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga kompania në zonën e tij; të njohë në mënyrë të shkëlqyer ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh para shites

Vende pune agjent shitjesh para shites dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane