Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing dhe Reklamim (Fshij) Fshijini të gjitha

agjent shitjesh - Marketing dhe Reklamim

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh pogradec

Arstl-Group

-
Pogradec, Shqipëri
Kerkohet agjent shitjesh per qytetin e pogradecit...rroge plus perqindje ne baze te shitjeve.aplikanti duhet te zoteroje patente te klasit b...per me teper info,telefononi ne 0676035570

Agjent shitjesh ne terren

Arstl-Group

-
Pogradec, Shqipëri
Kerkohet agjent shitjesh ne terren per qytetin e pogradecit dhe rrethina.ofrohet page plus perqindje ne baze te shitjeve.aplikanti duhet te zoteroje patente te klasit b.te jete i komunikueshem dhe i gatshem te punoje me orar te plote.per me teper info 0676035570

Agjent shitjesh

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Ketri web - agjent shitjesh

Ketri Web

-
Tiranë, Shqipëri
Ketri web, kompani programimi në tiranë e specializuar në ndërtimin e aplikacioneve web dhe platformave online, kërkon agjent shitjesh. kandidati ideal ka eksperienca të mëparshme në këtë rol dhe ka njohuri të bollshme në fushën e teknologjisë e programimit, dhe përmbush të gjitha pikat e mëposhtme lidhur me: detyrat: -njeh dhe prezanton ...

Kompani italiane kerkon te punesoje: •agjent/e shitjesh per kafe me kapsul dhe bustin - e re

Seldi njoftime

-
Tiranë, Shqipëri
Kompani italiane kerkon te punesoje: •agjent/e shitjesh per kafe me kapsul dhe bustin •takime me bizneset •paga baze + bonuse + % •kushte shume te mira pune • patente b adresa: tirane kontaktoni: 0697074255 te jene te komunikeshem te kene eksperience pune te meparshme si agjent shitjesh te kene patent b te jene te shkathet dhe te aft...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh marketing dhe reklamim

Vende pune agjent shitjesh marketing dhe reklamim dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane