Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Marketing (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

agjent shitjesh - Marketing

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Agjent shitje m/f

DAF Marketing

-
Pejë, Kosovë
Daf marketing ofron pune per agjent/e per pune n ë terren dhe zyre. përgjegjësitë dhe detyrat: arsim i larte i preferueshem; eksperience vetem ne fushen e shitjeve si agjent shitjesh te kete aftesi shume te mira komunikimi ne raport me klientet ; te kete aftesi te mira menaxhimi dhe bashkepunikimi me pjesen tjeter te stafit; leje drejtimi...

Auto1 albania shpk kerkohen agjent shitje (shitje makina online ne gjuhen italiane) paga fikse + bonus (1250 euro neto n...

Auto1 Albania shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group është lider në europë për blerjen dhe shitjen online të makinave të përdorura. për selinë e saj në tiranë auto1 group po kërkon "agjent shitjesh telefonik | shitje makina online" (ne gjuhen italiane) detyrat: •te krijoje dhe menaxhoje nje portofol klientesh (shitje dhe kontakte nepermjet telefonit, email etj); • konsulence e v...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh marketing

Vende pune agjent shitjesh marketing dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane