Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:IT dhe Zhvillim softesh (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Lloji

agjent shitjesh - IT dhe Zhvillim softesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e shitjesh

Technology Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Technology solutions eshte kompani e specializuar ne ofrimin e sherbimeve si web design & development, graphic design, hosting, domain name, social media, online marketing. ne shpallim konkurs per poziten: agjent/e shitjesh pergjegjesite prezantim, promovim dhe shitje te sherbimeve qe kompania jone ofron, pergjegjes per gjetjen e klientev...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh it dhe zhvillim softesh

Vende pune agjent shitjesh it dhe zhvillim softesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane