Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Farmaceutik (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

agjent shitjesh - Farmaceutik

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Përfaqësues mjekësor/ agjent shitjesh

ITALMED DISTRIBUTION

-
Tiranë, Shqipëri
Italmed-distribution (imd) shpall konkursin për vendin e lirë të punës: përfaqësues mjekësor/ agjent shitjesh kriteret: – diplomë universitare, preferohet në degët: mjekësi, farmaci, kimi, biologji etj. – njohuri të gjuhës angleze dhe/ose italiane. – aftësi komunikuese dhe bindëse. – njohuri bazë komjuterike. – i gatshëm të udhëtoj në rre...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh farmaceutik

Vende pune agjent shitjesh farmaceutik dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane