Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Call Center (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Call Center

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shites - palet e 3-ta magazina qendrore tcc

Big Market

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agjent shitje tek palet e 3-ta - magazinat qendrore big market tirane detyrat •eshte pergjegjes per shitjet e produkteve te kompanise, zgjerimin e tregut, dhe rritjen e nivelit të shitjeve sipas objektivave te percaktuara nga drejtori i pergjithshem, •paraqet, sugjeron dhe mbeshtet planin mujor te promocioneve qe eshte aprovuar...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh call center

Vende pune agjent shitjesh call center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane