Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent udhetimi / Turistik (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

agjent shitjesh - Agjent udhetimi / Turistik

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, kerkojme 2 agjente udhetimi ne zyre – travel counselor & shofer autobusi / furgoni

Selectours

-
Tiranë, Shqipëri
Selectours.al kerkon: 2 agjent/e udhetimi ne zyre agjent shitjesh (f) , pergjegjese per rezerime: hotele , bileta, paketa individuale dhe turet me guide. ambjet i ngrohte dhe motivues, kushtet te mira pune. trajnime te vazhdueshme nga ana e kompanise. page plus bonus mbi shitjet dhe arritjet e objektivave. shoferet duhet te kene njohuri m...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh agjent udhetimi turistik

Vende pune agjent shitjesh agjent udhetimi turistik dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane