Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent shitjesh (Fshij) Fshijini të gjitha

agjent shitjesh - Agjent shitjesh

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 76 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e shitjesh

Blue Filters Tirana

-
Tiranë, Shqipëri
Blue filters tirana, pjese e blue filters group germany, e specializuar ne trajtimin e ujit te pijshem, kerkon agjent/e shitje ne terren. kandidatet preferohet te kene: 1. aftesi shume te mira komunikimi 2. te kene aftesi vetmenaxhuese 3. te kene minimalisht arsim te mesem 4. eksperienca e punes perben avantazh 5. te kene patente + automj...

Agjent shitjesh ne terren - e re

Pastra shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pastra cleaning product sh.p.k eshte themeluar ne vitin 2009 me aktivitet prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe me gjere duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive: sfungjera kuzhine, sfungjera trupi, peceta, shtupa, etj. kerkohet nje agjent shitjesh . edukimi, kualifikimet dhe eksperien...

Agjent shitjesh ne terren

Tiranë, Shqipëri
Kompania "primoal92" shpk, lider në fushën e impianteve të freskimit dhe sistemve ngrohese për bare/restorante/veranda, kërkon për nevojat e saj agjent shitjesh në terren në qytetet tirane, durrës, elbasan, lezhe, fier, vlorë, sarandë, korcë, pogradec, shkodër dhe ne te gjitha qytetet e tjera te shqiperise. kualifikimet/kërkesat për agjen...

Agjent shitjesh ne terren

Tiranë, Shqipëri
Kompania "primoal92" shpk, lider në fushën e impianteve të freskimit dhe sistemve ngrohese për bare/restorante/veranda, kërkon për nevojat e saj agjent shitjesh në terren në qytetet tirane, durrës, elbasan, lezhe, fier, vlorë, sarandë, korcë, pogradec, shkodër dhe ne te gjitha qytetet e tjera te shqiperise. kualifikimet/kërkesat për agjen...

Agjent shitjesh (berat, lushnje, elbasan)

Pastra shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Shoqeria pastra cleaning product sh.p.k eshte themeluar ne vitin 2009 me aktivitet prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe me gjere duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive: sfungjera kuzhine, sfungjera trupi, peceta, shtupa, etj. kerkohet nje agjent shitjesh per: qytetet :berat ,lushnje...

Tirane kerkohet agjent shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Durrës, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne tirane kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50.0...

Elbasan kerkohet agjent shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Elbasan, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne elbasan kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50....

Agjent/e shitjesh për tiranë/ korçë/ gjirokastër

Firme Pastrimi ALB

-
Tiranë, Shqipëri
Albgroup (grupi i kompanive albpastrim, albsolution dhe albacademy qe operojne ne fushen e sherbimit, distribucionit), shpall pozicionet vakante si me poshte: 1. agjent shitjesh tiranë (m) 2. agjente shitjesh korçe (f) 3. agjente shitjesh gjirokastër (f) detyrat dhe përgjegjësitë përgjegjës për menaxhimin e portofolit të klientëve dhe ndj...

Eurolab internacional grup kërkon të punesojë, agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Njoftim pune agjent shitje profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne...

Operations manager - remarketing | english - e re

Auto1 Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Auto1 group is europe's leading digital automotive platform. as a dynamic tech company, we are revolutionizing the automotive industry with our brands wirkaufendeinauto.de , auto1.com and autohero . our strong team of 4.200 people is dedicated to making europe-wide car trading and transport as fast and stress-free as possible for our cust...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh agjent shitjesh

Vende pune agjent shitjesh agjent shitjesh dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane