Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent Shitjesh Ex-Van (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

agjent shitjesh - Agjent Shitjesh Ex-Van

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Shperndares porosish - mallra ushqimore

ROAL FOOD

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ofrohet vend pune shperndares porosie per qytetin e tiranes/ dhe durresit. shperndarja me mjetin e punes (furgon) . detyrat do te beje shperndarjen e porosive neper pika shitjesh (markete / supermarkete ) ne tirane dhe ne durres, me mjetin e punes . do ekzekutoje porosite ditore . kualifikimet kualifikimet mosha mbi 25 vjec. te...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh agjent shitjesh ex van

Vende pune agjent shitjesh agjent shitjesh ex van dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane