Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kategoritë:Agjent Shitje (Fshij) Fshijini të gjitha

agjent shitjesh - Agjent Shitje

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh

Piemonte Wine

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi piemonte wine eshte nje kompani distribucioni qe importon vera italiane prej disa vitesh ne tregun shqiptar. ne saje te zgjerimit te kompanise jemi duke kerkuar staf ne rolin e ; agjentit te shitjes kualifikimet kerkohet; minimalisht arsim te mesem; eksperience e meparshme pune ne sektorin e shitjeve; aftesi te mira komunikuese...

Agjent shitjesh/shperndares

Julius Meinl Albania

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi agjent shitjesh /shperndares eshte përgjegjës për zonën e tiranës. detyrat demonstron dhe promovon produktet qe kompania tregton. ndjekje dhe komunikim i vazhdueshem me klientet duke plotesuar nevojat e tyre. ndjekje dhe komunikim me klientet debitore per mbylljen e detyrimeve. permbushja e objektivave mujore te vendosura nga m...

Agjent shitjesh ne vlore

ROAL FOOD

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania roal food kerkon agjent shitjesh per zonen e vlores. kandidati duhet te kete vendbanim ne vlore . marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e pu...

Agjent shitjesh ne terren

Billa & CO shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi billa & co shpk, nje kompani dinamike, me rritje vit pas viti ne fushen e tregtimit te pllakave, parketit, hidrosanitareve dhe materialeve te tjera te ndertimit kerkon: agjent shitjesh ne terren detyrat pershkrimi i vendit te punes: promovim dhe menaxhimi ciklit të shitjeve për produktetet e kompanisë tek projektet e ndryshme t...

Agjent/e shitjesh ne showroom

BAULED Sh.P.K

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania e ndriçimit bauled ofron vend pune: agjent/e shitjesh në showroom adresa : bauled shpk tiranë, rruga "pavarsia", mbrapa casa italia. detyrat shoqëron klientët dhe i asiston ata me informacione mbi artikujt në sallonet e ekspozimit të kompanisë. sigurohet për pajisjen e klientit me faturën, letrën e garancisë dhe rregul...

Agjent shitje vlore - e re

Partner.al

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin agjent/e shitjesh ne qytetin e vlores! detyrat përgjegjës për zonën e tij/saj. viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët; prezanton në mënyrë profesiona...

Agjent shitje - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin agjent/e shitjesh. detyrat përgjegjës për zonën e tij/saj viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët; prezanton në mënyrë profesionale produktet tek klie...

Agjent shitje

Hekta Group

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi kompania hekta group e cila meret me tregtimin e miellit dhe nenprodukteve te tij kerkon te punesoje:agjent shitjesh detyrat te njohe ne menyre te shkelqyer produktet e kompanise dhe te dije t'i prezantoje ato te klienti. menaxhon procesin e shitjeve direkte. te rrise progresivisht volumin e shitjeve, duke ruajtur nivelin aktua...

Agjent shitje

Partner Ballkanik shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner ballkanik sh.p.k. kërkon të punësojë agjent shitjesh . detyrat agjenti i shitjeve do jetë përgjegjës për: • shpërndarjen e produkteve në zonën dhe klientët përkatës • dorëzimin e produktit të porositur duke kryer plotësimin e dokumenteve të nevojshëm • të mbajë kontakte të vazhdueshme me klientët në lidhje me kërkesat e...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh agjent shitje

Vende pune agjent shitjesh agjent shitje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane