Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Vlorë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Vlorë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohen 2 agjent shitjesh - e re

Vlorë, Shqipëri
Kerkohen dy agjent shitjesh per produkte vere , kafe dhe lengje frutash ne qytetin e vlores. mosha 20-40 vjec te kete aftesi te mira komunikimi eksperienc pune - me eksperienc dhe pa eksperienc te kete mimimalisht patenten e klasi b pagesa shume e mire + bonuse afati i fundit i aplikimit: 10/12/2021 11:22

Agjent shitjesh ne vlore

ROAL FOOD

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi kompania roal food kerkon agjent shitjesh per zonen e vlores. kandidati duhet te kete vendbanim ne vlore . marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e pu...

Vlore, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Vlorë, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Vlore, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Vlorë, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Eurolab internacional grup kerkon te punesoje agjent shitjesh vlore

EUROLAB INTERNACIONAL GRUP

-
Vlorë, Shqipëri
Njoftim pune eurolab internacional grup shpk, nje nder shoqerite lider ne fushen e importit dhe distribucionit ne shqiperi, per shkak te zgjerimit te aktivitetit shpall pozicionin vakant: agjent shitjesh vlore pozicioni vakant: agjent shitjesh departamenti: departamenti i shitjeve vendodhja: vlore permbledhje e pozicionit: viziton pikat e...

Ofrohet vend pune agjent shitje ne vlore.

Roal food distribution

-
Vlorë, Shqipëri
Ofrohet vend pune agjent shitje ne vlore. kandidati duhet te kete vendbanim ne vlore . marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e punes nga kompania ne menyre qe t...

Agjent shitje vlore - e re

Partner.al

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin agjent/e shitjesh ne qytetin e vlores! detyrat përgjegjës për zonën e tij/saj. viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët; prezanton në mënyrë profesiona...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh vlore

Vende pune agjent shitjesh vlore dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane