Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Tiranë (Fshij) Fshijini të gjitha

agjent shitjesh - Tiranë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 210 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh

DIMENSION

-
Tiranë, Shqipëri
Dimension po kërkon të rekrutojë agjent shitjesh për qytetin e tiranës dhe të durresit për një kompani që tregton fruta-perime. kandidatët duhet të jenë energjik dhe të gatshëm për të rritur rezultatet e shitjeve në treg. detyrat e pozicionit realizon objektivat e shitjes të caktuara nga kompania. përfaqëson kompaninë në treg. evidenton p...

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kerkohet agjent shitjesh ne terren mosha 18-40 arsimi gjimnaz te ket aftesi komunikimi dhe bashkpunim ne grup te ket patent ose makine perparesi kane ciftet rroga baze 60,000 leke +% afati i fundit i aplikimit: 31/09/2022 08:32

Agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kompania lider ne treg aura kerkon te zgjeroje stafin me te rinj energjik te cilet duan te gjenerojne te ardhura te larta. -preferohen kandidate te cilet jane ne bachelor ose master. -preferohen kandidate te cilet kane leje drejtimi. -preferohen kandidate cift/makine personale. -pagesa baze 60000l+bonuse -aktivitete dhe udhetime brenda dh...

Agjent shitjesh

Pastra shpk

-
Tiranë, Shqipëri
Pastra cleaning product sh.p.k eshte themeluar ne vitin 2009 me aktivitet prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe me gjere duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive: sfungjera kuzhine, sfungjera trupi, peceta, shtupa, etj. kerkohet nje agjent shitjesh . edukimi, kualifikimet dhe eksperien...

Agjent shitjesh

VirtualX

-
Tiranë, Shqipëri
Kerkohet: agjent shitjesh tipi i punes: full-time ose part-time; pershkrimi virtualx është një kompani e mediave dixhitale, e themeluar si një startup në science park, saarbrücken (gjermani) ku ka kaluar cdo faze të mundshme të startup-it duke dalë më pas në treg e duke pasur klientët e parë atje. virtualx eshte e specializuar në krijimin...

Kerkohet agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kerkojme agjent shites ne terren ,paga bruto 32,000 leke baza + % afati i fundit i aplikimit: 01/03/2023 08:14

Kerkohet agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Pastra cleaning ofron vend pune agjent shitjesh pastra cleaning product sh.p.k eshte themeluar ne vitin 2009 me aktivitet prodhimin dhe shperndarjen e produkteve te pastrimi shtepiak por dhe me gjere duke ofruar nje larmishmeri dhe cilesi produktesh te kategorive: sfungjera kuzhine, sfungjera trupi, peceta, shtupa, etj. kerkohet nje agjen...

Kerkohet agjent shitjesh

Tiranë, Shqipëri
Kompania gjermane “ritex group ” hap vende te reja pune ne fushen e marketingut. 👉🏻 kerkohen: agjent/e shitjesh 🔸m e ose pa eksperience. ✅ kriteret qe duhet te kene aplikantet: 🔸 mosha 20-30 vjec 🔸 bashkepunues ne grup 🔸 korrektesi ne pune. 💵 pagesa: 600 mije leke. 👉🏻 ofrohen: 🔸 rritje profesionale, bonuse dhe pagesa me te larta...

Agjent shitjesh njoftime pune - kompania faner kerkon te punesoje: agjent shitjesh / menaxher shitjesh - e re

Tiranë, Shqipëri
Njoftime pune - kompania faner kerkon te punesoje: agjent shitjesh / menaxher shitjesh te kete eksperience pune si agjent shitjesh ne artikuj ushqimor per rrethet dhe tirane, banues ne tirane. te kete patente te klasit b dhe c (dhe cap) . puna 5 dite ne jave, e shtuna dhe e diela pushim shume e mire, ne varesi te eksperiences kushte te mi...

Tirane, kerkohet agjent shitjesh

Punesim&Rekrutim

-
Tiranë, Shqipëri
Agjencia bclever per nje klientin e saj kerkon te punesoje agjent shitjesh per qytetin e tiranes. detyrat dhe pergjegjesite e rolit: - miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj per kompanine - realizon shitje dhe prezanton në menyrë profesionale produktet të cilat trajtohen me shumicë, tek klientët. - ofron sh...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh tirane

Vende pune agjent shitjesh tirane dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane