Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Shkodër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Shkodër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 9 nga 9 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh shkodër

Shkodër, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent shitjesh për qytetin e shkodrës për një klient i cili operon prej 20 vitesh në fushën e distribucionit në industrinë e fmcg. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për zonën e shkodrës; viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me...

Agjent/e shitjesh pre-sales shkodër

Shkodër, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent/e shitjesh pre-sales në shkodër, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në treg në distribuimin e produkteve ushqimore. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës/e për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët; përgjegjës/e për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve duke u...

Shkoder, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Shkodër, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Shkoder, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Shkodër, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Agjent/e shitjesh per qytetet kruje / shkoder / kukes / diber

Ar-bi Service Shpk

-
Shkodër, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetet kruje/ shkoder/ kukes/ diber: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen . *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit ja...

Shkoder, ofroj vend pune agjent shitjesh per qytetin e shkodres

Kosmonte Foods

-
Shkodër, Shqipëri
“kosmonte foods tirana” sh.p.k , kompani lider ne treg ushtron aktivietin e saj ne fushen e importit dhe distribuimin e produkteve ushqimore ne shqiperi, kosove, gjermani dhe dubai. te pranishem ne tregun kombetar dhe nderkombetar, per klientin tone ne ofrojme tregun e markave kryesore nderkombetare, te kualitetit te larte dhe me cmim kon...

Agjent shitjesh ne terren njoftime pune - ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë

Shkodër, Shqipëri
Njoftime pune - ar-bi servisi shpk kërkon të punësojë me eksperience kohe e plote ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetet kruje/ shkoder/ kukes/ diber:agjent/e shitjesh.*te kete patente te klasit b.*te njoh zonen.*te kete aftesi shume te mira komunikimi.*te kete aftesi bashkpunuese.*te kete fleksibilit...

Agjent shitje

AlkosGroup

-
Shkodër, Shqipëri
Alkos group me zyra qendrore në autostradën tiranë – durrës, km 12 dhe me një eksperiencë 15 vjeçare në tregun shqiptar në fushën e import-eksportit, për një nga shoqëritë e grupit, kërkon të punësojë: agjent shitje veri (lezhë, shkodër dhe rrethinat) detyrat dhe përgjegjësitë: 1. mirëmbajtjen e rrjetit ekzistues të klientëve dhe identifi...

Agjent per gjytetet e veriut - e re

Shkodër, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetet kruje/ shkoder/ kukes/ diber: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jan...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh shkoder

Vende pune agjent shitjesh shkoder dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane