Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Prishtinë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Prishtinë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e shitjesh

Front

-
Prishtinë, Kosovë
Agjent/e shitjesh funksioni bazë dhe qëllimi i përgjegjësive agjenti/e shitjeve ndihmon në planifikimin dhe zhvillimin e strategjive të shitjes. duke u fokusuar në menaxhimin e marrëdhënieve me klientin, si dhe ngritjen, organizimin dhe bashkëpunimin me strukturat vartëse për realizimin e shitjeve. detyrat dhe përgjegjësitë detyra strateg...

Agjent/e shitjesh

Technology Solutions

-
Prishtinë, Kosovë
Technology solutions eshte kompani e specializuar ne ofrimin e sherbimeve si web design & development, graphic design, hosting, domain name, social media, online marketing. ne shpallim konkurs per poziten: agjent/e shitjesh pergjegjesite prezantim, promovim dhe shitje te sherbimeve qe kompania jone ofron, pergjegjes per gjetjen e klientev...

Punësim në kosovë: agjent shitjesh

Europe Agency

-
Prishtinë, Kosovë
Titulli: agjent shitjesh vendodhja: prishtinë,kosovë paga: 500-800 euro kriteret: minimalisht 1 vit eksperience pune të ngjashme aftësi të mira komunikuese aftësi shumë të mira të komunikimit në njërën prej gjuhëve: anglisht, italisht, spanjisht, gjermanisht benefite: pagesë mujore shumë e kënaqshme kontratë pune sipas kodit të punës fund...

Punësim në prishtinë: agjent shitjesh b2b

Europe Agency

-
Prishtinë, Kosovë
Mundësi punësimi e shkëlqyer për agjent shitjesh business-to-business në prishtinë përgjegjësitë: të ketë aftësi të mira të komunikimit të raportoje të dhënat ditore fleksibel dhe i shpejt në zgjidhjen e problemeve njohuri shumë të mira kompjuterike mbikqyrë dhe kordinon procedurat administrative në zyrë aftësi për të punuar në një mjedis...

Agjent/e për patundshmëri!

RE/MAX Momentum

-
Prishtinë, Kosovë
Re/max momentum në prishtinë po kerkon agjent/e për ndërmjetesimin e patundshmërive! ne po kerkojm ë te rinj energjike të cilët kanë deshirë të punojnë në sektorin e shitjeve të pronave dhe kanë deshire për të ndërtuar një karriere të suksesshme në biznesin e patundshmërive. re/max momentum është pjesë e liderit botëror re/max e cila oper...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh prishtine

Vende pune agjent shitjesh prishtine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane