Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Pejë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Pejë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitje m/f

DAF Marketing

-
Pejë, Kosovë
Daf marketing ofron pune per agjent/e per pune n ë terren dhe zyre. përgjegjësitë dhe detyrat: arsim i larte i preferueshem; eksperience vetem ne fushen e shitjeve si agjent shitjesh te kete aftesi shume te mira komunikimi ne raport me klientet ; te kete aftesi te mira menaxhimi dhe bashkepunikimi me pjesen tjeter te stafit; leje drejtimi...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh peje

Vende pune agjent shitjesh peje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane