Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Lushnjë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

agjent shitjesh - Lushnjë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh fier-lushnje

Lushnjë, Shqipëri
Partner.al kërkon agjent shitjesh për zonën fier-lushnje , për një klient i cili operon në sektorin e importit dhe distribucionit të materialeve të ndërtimit, bojrave dhe materialeve për arredimin e ambjenteve të brendshme dhe të jashtme.. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për zonën e jugut; viziton pikat e zonës sipas programit ditor...

Ofrohet vend pune agjent shitjesh lushnje

Roal food distribution

-
Lushnjë, Shqipëri
Kompania roal food kerkon agjent shitjesh (femer ose mashkull) me vendbanim ne lushnje kandidati duhet te kete vendbanim ne ne qender te qytetit ose ne rrethina. marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicio...

Ofrohet vend pune agjent shitjesh ne lushnje

Lushnjë, Shqipëri
Kompania roal food kerkon agjent shitjesh me vendbanim ne lushnje kandidati duhet te kete vendbanim ne ne qender te qytetit ose ne rrethina. marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te paji...

Lushnje, ofroj vend pune agjent shitjesh ne terren

Nurce

-
Lushnjë, Shqipëri
Kerkohet nje agjent shitjesh ne terren cel. : 0692833616

Lushnje, ofroj vend pune agjent shitje

LUFRA shpk

-
Lushnjë, Shqipëri
Lufra group, e krijuar mbi 28 vite më pare, është sot kompania më e madhe e produkteve te qumeshtit në vende. me fabrikë në lushnje, rrogozhinë dhe një fabrikë uji në dukat, vlorë, dhe prezente në të gjithë shqipërinë me mbi 40 produkte të ndryshme për konsumatorin. aktualisht per kompanine dukat kërkon të punësojë agjent shitje detyrat t...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh lushnje

Vende pune agjent shitjesh lushnje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane