Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Krujë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(4)
Lloji
  • Pa përcaktuar(4)

agjent shitjesh - Krujë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 4 nga 4 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kruje-agjent shitjesh

Krujë, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per qytetin e krujes agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te dergojne cv e ty...

Fushe kruje ofron vend agjent shitjesh

Krujë, Shqipëri
T.e.a shpk ofron vend agjent shitjesh per zonen e fushe krujes . kriteret : 1.te kete patente 2.te jet i komunikueshem dhe te kete deshire per te punuar. personat e interesuar te dergojne cv ne add : bn@kaonbeer.com ose te kontaktojne ne numrin e telefonit. afati i fundit i aplikimit: 04/11/2021 09:19

Fushe kruje, ofroj vend pune agjent shitjesh

"T.E.A" sh.p.k

-
Krujë, Shqipëri
Ofrohet vend pune agjent shitje ne fushe kruje . kriteret: 1. te kete arsimin e mesem. 2. te jet e rregullt , serioze dhe e shkathet. 3. te kete aftesi te mira komunikimi 4. te kete aftesi organizative dhe menaxheriale 5. te kete patente te klasit b. personat e interesuar te dergojne cv ne add ; bn@kaonbeer.com ose te kontaktojne ne numri...

Fushe kruje ofrohet vend pune agjent shitje ne terren

Krujë, Shqipëri
Fushe kruje ofrohet vend pune agjent shitjesh ne terren . personat e interesuar te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te drgojne cv ne adresen e emailit. afati i fundit i aplikimit: 04/11/2021 09:20

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh kruje

Vende pune agjent shitjesh kruje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane