Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Korçë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

agjent shitjesh - Korçë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh b2b në korçë

Korçë, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent shitjesh b2b në korçë, për një kompani të suksesshme që operon në fushën e produkteve të pastrimit profesional. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për menaxhimin e portofolit të klientëve dhe ndjekja e marrëdhënieve me ta; të realizojë planin e shitjeve të përcaktuar nga kompania në zonën / portofolin e kli...

Korce, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Korçë, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Korce, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Korçë, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Korce, ofrohet vend pune agjent shitje ne terren

Edi@

-
Korçë, Shqipëri
Kerkohet agjent shitjesh per zonen e korces (horeca dhe markete).eksperienca e punes e domosdoshme.kushte shume te mira pune,paga baze+perqindje.per informacion me te detajuar kontaktoni ne nr e cel.0676035570

Korce, ofroj vend pune

EcoMarket Food Shpk

-
Korçë, Shqipëri
Eco market food sh.p.k jep mundesi punesimi ne pozicionin e meposhtem: agjent shitjesh ne terren per qytetin e korces detyrat: 1.rritjen e volumit te shitjes 2.futjen e produkteve te reja 3.gjetjen e klienteve te rinj 4.menaxhimi i klienteve debitore 5.ndjekja e porosive ditore ne bashkpunim me drejtorin e shitjeve si dhe punonjesit e tra...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh korce

Vende pune agjent shitjesh korce dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane