Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Kavajë (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(1)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(1)
Lloji
  • Pa përcaktuar(1)

agjent shitjesh - Kavajë

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh ne terren ne kavaje-lushnje

Kavajë, Shqipëri
Alsel shpk,kompani e tregtimit te produkteve ushqimore frigoriferike,kerkon agjent shperdares dere me dere ne markete,restorande fastfood etj. arsim i mesem e lart,eksperienca e meparshme ne shperdarje eshte avantazh.me banim ne durres,kavaje,lushnje.te interesuarit te cojne cv ne info@alselfood.com dhe me pas te dergojne emrin me sms ne ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh kavaje

Vende pune agjent shitjesh kavaje dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane