Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Gjirokastër (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Gjirokastër

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Eurolab internacional grup kërkon të punesojë : agjent shitjesh gjirokastër

Gjirokastër, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: shqipëri, ko...

Gjirokaster, ofroj vend pune agjente shitje gjirokaster

HR Albsolution

-
Gjirokastër, Shqipëri
Albsolution kompania që merret me tregtim të materialeve të pastrimit, detergjentë pastrimi, artikujt të ndryshëm industrial, kërkon të punësojë: "agjent shitjesh gjirokaster“ detyrat dhe përgjegjësitë përgjegjës për menaxhimin e portofolit të klientëve dhe ndjekja e marrëdhënieve me ta; realizon planin e shitjeve të përcaktuar nga kompan...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh gjirokaster

Vende pune agjent shitjesh gjirokaster dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane