Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Fier (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Fier

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh jug

Fier, Shqipëri
Partner.al kërkon agjent shitjesh për zonën e jugut , për një klient i cili operon në sektorin e importit dhe distribucionit të materialeve të ndërtimit, bojrave dhe materialeve për arredimin e ambjenteve të brendshme dhe të jashtme.. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për zonën e jugut; viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ...

Fier, ofrohet vend pune agjent shitjesh

ASB KAMERA

-
Fier, Shqipëri
Kompania asb operon ne fushen e kamerave te sigurise qe prej tre vjetesh, distributor zyrtar i kamerave izraelite provision-isr, kerkon te punesoje agjent shitjesh. eksperienca e punes perben avantazh. te interesuarit te dergojne cv ne : asbcamera@yahoo.com apliko

Fier, ofrohet vend pune agjent shitjesh

Roal food distribution

-
Fier, Shqipëri
Kompania roal food kerkon : agjent shitjesh per qytetin e fierit. detyrat marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e punes nga kompania ne menyre qe te mbulohen ed...

Fier, ofrohet vend pune agjent shitjesh

KOMPANIA BRUNES SH.P.K

-
Fier, Shqipëri
Ompania "brunes" sh.p.k ,nje kompani lider ne fushen e mobilimit dhe tregetimit te hidrosanitareve dhe pllakave,ne saj te zgjerim te aktivitetit kerkon kandidate potencial per pozicionin "agjent shitje ne terren" per filialin e saj ne fier. detyrat dhe pergjegjesite: 1-miremban rrjetin e klienteve ekzistues dhe identifikon kliente te rinj...

Fier, ofrohet vend pune perfaqsues shitjesh dyqan vodafone fier

R & T shpk

-
Fier, Shqipëri
Kërkojmë: “përfaqsues shitjesh dyqan vodafone” – fier * aftësi shumë të mira komunikuese * eksperiencë në shitje * njohuri të mira në përdorimin e kompjuterit të interesuarit të dërgojnë cv në adresën: jeta.veledi@rt-grp.com

Blue filters tirana kerkon punonjes ne departamentin e shitjeve, per zonen e jugut (fier, vlore, gjirokaster, sarande)

Blue Filters Tirana

-
Fier, Shqipëri
Blue filters tirana kerkon punonjes per zonen e jugut ne departamentin e shitjeve. kandidatet duhet: te kene aftesi shume te mira komunikimi dhe bindese te jene kerkues ndaj vetes te kene aftesi te mira vetemenaxhuese te jene persona energjik dhe krijues te kete automjet personal te kete vendbanim ne nje nga qytetet fier, vlore, gjirokast...

Fier, ofroj vend pune

S&E distribution

-
Fier, Shqipëri
Jemi në kërkim të agjent shitjesh për fier,lushnje për shpërndarje birrash,pijesh alkolike,verëra,kafe etj.kanditatët preferohen me eksperiencë të mëparshme në shitje. kërkojmë : *persona mbi 25 vjec *të jetë i komunikueshëm *të jetë serioz *me eksperiencë në shitje *me dëshirë dhe të jetë ambicioz në pune *të ketë leje drejtimi ofrojmë: ...
Sugjerime:

Kundenberater/in // call-center

Ad

Deutsches Pflegehilfswerk

-
Prishtinë, Kosovë
Das deutsche pflegehilfswerk dient dem zweck, die versorgungssituation in deutschland in den segmenten häusliche betreuung und pflegehilfsmitteln zu verbessern. zur erweiterung unseres remote-sales teams suchen wir dich...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh fier

Vende pune agjent shitjesh fier dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane