Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji
  • Pa përcaktuar(7)

agjent shitjesh - Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Kerkohet agjent/agjente shitjesh

Elbasan, Shqipëri
Kompania aura kerkon te agjent / agjente shitje ne terren me dhe pa eksperince pune. kerkohen persona te cilet te jen bashkpunues ne grup dhe motivues. mosha 19-30 vjec ! puna ideale edhe per ciftet ! trajnimet jane te mbuluara nga kompania. me page baze 450€ plus perqindje dhe vetem me perqindje ! * të interesuarit duhet te : disponojne ...

Agjent/e shitjesh elbasan

Elbasan, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent/e shitjesh për qytetin e elbasanit për një klient i cili operon prej 20 vitesh në fushën e distribucionit në industrinë e fmcg. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për qendrën e elbasanit; viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhën...

Elbasan, ofroj vend pune agjent shitjesh

Ar-bi Service Shpk

-
Elbasan, Shqipëri
Ar-bi distribution pjese e ar-bi service shpk kerkon te punesoje per zonen elbasan/durres/korce: agjent/e shitjesh. *te kete patente te klasit b. *te njoh zonen. *te kete aftesi shume te mira komunikimi. *te kete aftesi bashkpunuese. *te kete fleksibilitet ne orare. ofrohen kushte shume te mira pune dhe page. te interesuarit jane te dergo...

Elbasan, ofroj vend pune per pozicionin agjent shitjesh

ADD HR

-
Elbasan, Shqipëri
Agjent shitjesh - elbasan detyrat kryesore - mirëmban marrëdhëniet me klientët ekzistues, merr porositë dhe zgjeron rrjetin me klientë të rinj; - fokuson përpjekjet e veta në shitje duke u bazuar në studimin e zonës përkatëse; - mban menaxhimin e informuar duke paraqitur raporte të aktivitetit dhe rezultateve: *raporte ditore të porosive,...

Elbasan, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Elbasan, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Elbasan, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Elbasan, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Inside sales agent | vendita di auto online | lingua italiana | elbasan, albania

AUTO1.com

-
Elbasan, Shqipëri
Auto1.com è parte di auto1 group, la piattaforma di trading automobilistico leader in europa. sei un appassionato di auto, un commerciale ambizioso ed un eccellente comunicatore? da noi troverai un percorso di carriera all’avanguardia e in continua crescita. auto1 group ricerca e seleziona 20 inside sales agent | vendita di auto online | ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh elbasan

Vende pune agjent shitjesh elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane