Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Elbasan (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Elbasan

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 7 nga 7 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh ne terren

Elbasan, Shqipëri
Kompania gjermane "aura" kerkon te zgjeroj stafin ,agjent/e shitjesh me te rinj ambicioz kriteret e aplikantit :🤝 preferohet grup mosha:18-35vjec te posedojn automjet 🚗 kan perparsi ciftet👫dhe personat qe dispinojn patent💳 kushte shum te mira pune dhe serioze 👨‍💼👩‍💼 📄seminare edhe udhetime brenda dhe jasht vendit rroge baz ose me...

Agjent/e shitjesh elbasan

Elbasan, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent/e shitjesh për qytetin e elbasanit për një klient i cili operon prej 20 vitesh në fushën e distribucionit në industrinë e fmcg. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për qendrën e elbasanit; viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhën...

Elbasan, ofroj vend pune agjent shitjesh

Adriana.T

-
Elbasan, Shqipëri
Elbasan, ofroj vend pune menaxher/e shitjesh elbasan, kerkohet menaxher/e shitjesh standart elbasan, ofroj vend pune manaxher/e shitjesh auraroboclean ofron variante pune si manaxher/e shitjesh,fitime te pakufizuara,bonuse shtese me standarte europiane. *rroge baze +perqindje % mundesi e shkelqyer bisnesi dhe zhvillim i shpejte karriere. ...

Elbasan kerkohet agjent shitjesh ne terren

Akademia Progress

-
Elbasan, Shqipëri
Akademia progress per nje nga bashkepunetoret e saj eshte ne kerkim te nje agjent shitjesh ne elbasan kriteret qe duhet te plotesoj kandidati: -te kete disponibilitet te menjehershem -te kete eksperience minimumi 3 vite -te kete fryme bashkepunimi dhe komunikim korrekt -mosha e preferuar 25+ ofrohen: -kushte shume te mira pune -pagesa 50....

Elbasan, part time operator/team-leader

Ids

-
Elbasan, Shqipëri
Intercom data service group leader nel settore del telemarketing, opera a tirana , valona , elbasan, lushnje . siamo alla ricerca di consulenti e team leader di marketing online per le campagne di digital marketing con possibilità di carriera all’estero, servizio e assistenza clienti, upselling, webmarketing , gestione dei nostri clienti,...

Elbasan, ofroj vend pune agjente shitjesh - e re

Manjola. M

-
Elbasan, Shqipëri
Elbasan, ofroj vend pune agjente shitjesh jeni lodhur nga puna me orare fikse ku as nuk shperbleheni per rezultatin qe jepni? kerkoni nje pun ku cdo dit te jeni te motivuar dhe te shperbleheni per ate qe beni? kompania aura kerkon te punesoje agjent/e me ose pa eksperienc pune. page baze plus % plus bonuse. mosha e preferuar 20 deri 30 vj...

Eurolab internacional grup kerkon te punesoje, agjent shitje elbasan - e re

Elbasan, Shqipëri
Njoftim pune profili i kompanisë: eurolab internacional grup (eig) daton origjinën e saj në vitin 1995. fokusi i kompanisë është shitja dhe shpërndarja e produkteve në mënyrë të drejtpërdrejtë (dsd), duke u përqëndruar në kanalet on / off trade. eurolab internacional grup shpk mbulon disa tregje distribucioni të pavaruara ne: shqipëri, ko...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh elbasan

Vende pune agjent shitjesh elbasan dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane