Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Durrës (Fshij) Fshijini të gjitha

agjent shitjesh - Durrës

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 10 nga 20 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent/e shitjesh

Durrës, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent/e shitje në tiranë, për një kompani që operon në fushen e distribucionit te verave franceze. detyrat dhe përgjegjësitë: • përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët; • të realizoj planin dhe distribucionin e produkteve; • të njohë në mënyrë të shkëlqyer produktet e ...

Durres kerkohet agjent shitjesh

2G Rekrutim

-
Durrës, Shqipëri
Kompania albania inter oil 10 sh.a me eksperience 20 vjecare ne tregun shqiptar per produktet e vajrave lubrifikante kerkon te punesoje agjent shitjesh ne terren. -kriteret e poizicionit te punes: 1-arsimi i larte. preferohen deget menaxhim/marketing; 2-aftesi shume te mira komunikuese dhe bashkepunuese; 3- njohes i mire i gjuhes angleze ...

Agjent shitjesh ne terren (durres)

LINDI-AL SHPK

-
Durrës, Shqipëri
Kompania "lindi al" me aktivitetin e saj tregtar shtrihet ne te gjithe teritorin e shqiperise . kjo kompani ka partneret e saj nga e gjithe bota dhe njihet ne te gjithe historikun e marredhenjeve te saj te biznesit per korrektesine dhe partneritetin reciprok shume te suksesshem. lindi al kerkon te punosoje agjent shitjesh ne terren per zo...

Durres, ofrohet vend pune agjent shitjesh

ER@BO

-
Durrës, Shqipëri
Agjenti i shitjes per materialet elektrike agjenti i shitjes duhet te kete keto te dhena: -te kete eksperience per shitje te produkteve ne terren -te jete shume kembengules me klientet ne prezantimin dhe shitjen e materialeve elektrike -te jete eficent ne menaxhimin e kohes se punes -te jete shume bashkepunues dhe informues me klientet -t...

Agjent/e shitjesh pre-sales durrës

Durrës, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent/e shitjesh pre-sales në durrës, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në treg në distribuimin e produkteve ushqimore. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës/e për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët; përgjegjës/e për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve duke u ...

Durres, ofroj vend pune agjent/e shitjesh

E.Kopali

-
Durrës, Shqipëri
Mina eagle sh.p.k deshiron te shtoje staf : ✅ agjent/e shitjesh ne terren. ✅ preferohen vajza. per tirane e durresin. kualifikime /kerkesa ✅1.mosha 20-35 vjec ✅2.te kete mbaruar arsimin e larte ✅3.te kete njohuri te gjuhes italiane ✅4.te kete aftesi shume te mira komunikuese ✅5.te kete eksperienca te meparshme pune. ✅6.te kete aftesi orga...

Durres, agjent shitjesh (exvan) per kategorine pije

EcoMarket Food Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Agjent shitjesh (exvan) per kategorine pije. detyrat: agjenti i shitjes kryen njekohesisht , procesin e shitjes dhe te transportit. rritjen e volumit te shitjes futjen e produkteve te reja gjetjen e klienteve te rinj menaxhimi i klienteve debitore ndjekja e porosive ditore raporti ditor i shitjeve planifikimi i shitjeve kualifikimet: 1.ek...

Durres, agjent shitjesh (pre-sale) per kategorine pije

EcoMarket Food Shpk

-
Durrës, Shqipëri
Agjent shitjesh (pre-sale ) per kategorine pije detyrat: agjenti i shitjes kryen, procesin e marrjes se porosive tek klienti rritjen e volumit te shitjes gjetjen e klienteve te rinj menaxhimi i klienteve debitore ndjekja e porosive ditore raporti ditor i shitjeve planifikimi i shitjeve kualifikimet: 1.eksperience pune 2-3 vjecare 2.shkath...

Durres, ofroj vend pune agjent/e, menaxher/e shitjesh

S.Vata

-
Durrës, Shqipëri
Kompania gjermane blue filters durres ka shpallur vend vakant per agjent/e, menaxher/e shitjesh. kerkojme njerez te motivuar, me ose pa eksperience, mjafton qe te keni patente b dhe nje makine. kushte shume te mira pune dhe mbeshtetje maksimale. cel. : 0695702011 kompania gjermane blue filters durres ka shpallur vend vakant per agjent/e, ...

Durres, ofrohet vend pune agjent shitjesh - door 2 door

Vodafone Albania Sh.A.

-
Durrës, Shqipëri
Agjent shitjesh - door 2 door qëllimi i pozicionit: të promovojë produktet e kompanisë duke kryer aktivitetin derë-më-derë në klientë të ndryshëm familjar dhe biznes. të konkludojë procesin e shitjes deri në pikën e firmosjes së kontratës së pajtimit me qëllim arritjen e objektivave periodik të kompanisë. të mirëmbajë dhe ofrojë suport te...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh durres

Vende pune agjent shitjesh durres dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane