Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Rajonet:Berat (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
  • Pa përcaktuar(2)
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(2)
Lloji
  • Pa përcaktuar(2)

agjent shitjesh - Berat

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh berat

Berat, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent shitjesh për qytetin e beratit për një klient i cili operon prej 20 vitesh në fushën e distribucionit në industrinë e fmcg. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për zonën e beratit; viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me k...

Agjent shitjesh berat

Berat, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjent shitjesh për qytetin e beratit, për një klient i cili operon prej 20 vitesh në treg në distribuimin e produkteve ushqimore. detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për zonën e beratit; viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me k...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - vende pune agjent shitjesh berat

Vende pune agjent shitjesh berat dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane