Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Wineland - Distribucion (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

agjent shitjesh - Wineland - Distribucion

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh tirane

Wineland - Distribucion

-
Tiranë, Shqipëri
Wineland albania, kompani distribucioni vererash italiane eshte ne kerkim te agjenteve te shitjeve me eksperience ne fushen e shitjeve. detyrat · promovimi i emrit të kompanise dhe produkteve qe ofron kompania. · identifikimi i klientëve te rinj potencialë · menaxhimi i marrëdhënieve me klientët aktuale . planifikimi i ofertave te ndryshm...

Kerkojme - agjent shitjesh horeca dhe supermarkete tirane

Wineland - Distribucion

-
Tiranë, Shqipëri
Wineland albania, kompani distribucioni vererash italiane eshte ne kerkim te agjenteve te shitjeve per segmentin horeca me eksperience ne fushen e shitjeve. detyrat · promovimi i emrit të kompanise dhe produkteve qe ofron kompania. · identifikimi i klientëve te rinj potencialë · menaxhimi i marrëdhënieve me klientët aktuale . planifikimi ...

Agjent shitjesh per zonen e veriut ( banor ne tirane)

Wineland albania, kompani distribucioni vererash italiane eshte ne kerkim te agjenteve te shitjeve per rrethet me eksperience ne fushen e shitjeve. detyrat · promovimi i emrit të kompanise dhe produkteve qe ofron kompania. · identifikimi i klientëve te rinj potencialë · menaxhimi i marrëdhënieve me klientët aktuale . planifikimi i ofertav...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh wineland distribucion

Agjent shitjesh wineland distribucion dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane