Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:UNIT CENTER (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(3)
Lloji
  • Pa përcaktuar(3)

agjent shitjesh - UNIT CENTER

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh

UNIT CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh / gjermanisht keni vullnet dhe deshirë për të punuar? “unit center” është vendi ideal për ju kërkojmë operator telefonik në gjuhën gjermane kriteret : nivel mesatar i gjuhës gjermane përbën avantazh eksperienca e mëparshme në shitje disponibilitet me kohë të plotë aftësi të mira komunikuese dhe punë...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh / gjermanisht

UNIT CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh / gjermanisht keni vullnet dhe deshirë për të punuar? “unit center” është vendi ideal për ju kërkojmë agjent shitje në gjuhën gjermane kriteret : nivel mesatar i gjuhës gjermane përbën avantazh eksperienca e mëparshme në shitje disponibilitet me kohë të plotë aftësi të mira komunikuese dhe punë në g...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh italisht

UNIT CENTER

-
Tiranë, Shqipëri
Unit center kompani lider në fushen e telemarketing, ju fton të bëheni pjese e sukuadrës tonë kërkojmë agjent shitjesh në gjuhën italiane nga ju kërkojme : nivel mesatar të gjuhës italiane disponibilitet me kohë te plotë aftësi të mira komunikuese dhe të punojë në grup ne ju ofrojmë: pagë bazë e kënaqëshme bonuset më të larta në treg duke...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh unit center

Agjent shitjesh unit center dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane