Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Roal food distribution (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kategoritë

agjent shitjesh - Roal food distribution

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 2 nga 2 rezultate (Këshilla për kërkim)

Diber, ofrohet vend pune agjent shitjesh

Roal food distribution

-
Dibër, Shqipëri
Kompania roal food kerkon : agjent shitjesh per qytetin e dibres. detyrat marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e punes nga kompania ne menyre qe te mbulohen ed...

Fier, ofrohet vend pune agjent shitjesh

Roal food distribution

-
Fier, Shqipëri
Kompania roal food kerkon : agjent shitjesh per qytetin e fierit. detyrat marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e punes nga kompania ne menyre qe te mbulohen ed...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh roal food distribution

Agjent shitjesh roal food distribution dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane