Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:ROAL FOOD (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë

agjent shitjesh - ROAL FOOD

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh ne peshkopi

Përshkrimi ofrohet vend pune; agjente shitje (pre-sales) ne peshkopi kandidati duhet te kete vendbanim ne peshkopi ose ne rrethina; marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton; pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat); pozicioni i punes do te pajiset edhe ...

Agjent shitjesh ne shkoder

ROAL FOOD

-
Shkodër, Shqipëri
Përshkrimi ofrohet vend pune agjente shitje (pre-sales) ne shkoder. kandidati duhet te kete vendbanim ne shkoder. marres porosie per produktet ushqimore qe kompania tregton. pozicioni i punes ushtrohet duke u pajisur me palmer (celularin nga i cili dergon porosite dhe kryen vizitat). pozicioni i punes do te pajiset edhe me mjetin e punes ...

Shperndares porosish - mallra ushqimore

ROAL FOOD

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi ofrohet vend pune shperndares porosie per qytetin e tiranes/ dhe durresit. shperndarja me mjetin e punes (furgon) . detyrat do te beje shperndarjen e porosive neper pika shitjesh (markete / supermarkete ) ne tirane dhe ne durres, me mjetin e punes . do ekzekutoje porosite ditore . kualifikimet kualifikimet mosha mbi 25 vjec. te...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh roal food

Agjent shitjesh roal food dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane