Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Piemonte Wine (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - Piemonte Wine

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 1 nga 1 rezultate (Këshilla për kërkim)

Agjent shitjesh

Piemonte Wine

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi piemonte wine eshte nje kompani distribucioni qe importon vera italiane prej disa vitesh ne tregun shqiptar. ne saje te zgjerimit te kompanise jemi duke kerkuar staf ne rolin e ; agjentit te shitjes kualifikimet kerkohet; minimalisht arsim te mesem; eksperience e meparshme pune ne sektorin e shitjeve; aftesi te mira komunikuese...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh piemonte wine

Agjent shitjesh piemonte wine dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane