Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:Partner.al (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
Lloji

agjent shitjesh - Partner.al

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 6 nga 6 rezultate (Këshilla për kërkim)

Tirane, ofroj vend pune agjent shitjesh

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Partner.al kërkon një agjente shitjesh në tirane, për një kompani prestigjoze ndërkombëtare, e cila operon në tregtimin e mobiljeve. detyrat dhe përgjegjësitë: analizon nevojat e klientëve dhe bashkëpunon me ta për zgjidhjen e nevojave te tyre; merr porositë tek klientët ekzistues dhe i informon për produktet që kompania ofron; viziton pi...

Agjent shitje vlore - e re

Partner.al

-
Vlorë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin agjent/e shitjesh ne qytetin e vlores! detyrat përgjegjës për zonën e tij/saj. viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët; prezanton në mënyrë profesiona...

Agjent shitje - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al është në kërkim të individëve energjikë dhe bashkëpunues për pozicionin agjent/e shitjesh. detyrat përgjegjës për zonën e tij/saj viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhëniet me klientët; prezanton në mënyrë profesionale produktet tek klie...

Kërkojmë të punësojmë agjentë/e preseller

Partner.al

-
Prishtinë, Kosovë
Partner.al kërkon agjentë/e preseller në prishtinë për një klient prestigjioz në sektorin e prodhimit dhe shpërndarjes të produkteve e nënprodukteve tëqumshtit. detyratdhe përgjegjësitë: përgjegjës për zonën e tij/saj viziton pikat e zonës sipas programit ditor; të ndërtoje të ndjekë dhe të përmirësoje në mënyrë të vazhdueshme marrëdhënie...

Kërkojmë të punësojmë agjentë/e x-van

Partner.al

-
Prishtinë, Kosovë
Partner.al është një kompani ecila ofron punësim, konsulencë dhe trajnime në të gjitha fushat e shitjes në të gjithë shqipërinë & kosovën. partner.al kërkon agjentë/e x-van në prishtinë për një klient prestigjioz në sektorin e prodhimit dhe shpërndarjes të produkteve e nënprodukteve tëqumshtit. detyratdhe përgjegjësitë: përgjegjës për zon...

Agjent preseller - e re

Partner.al

-
Tiranë, Shqipëri
Përshkrimi partner.al kërkon agjent shitjesh pre-sales në tiranë, për klientet tane prestigjoz. detyrat detyrat dhe përgjegjësitë: përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët; të realizoj planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga kompania në zonën e tij; të njohë në mënyrë të shkëlqyer ...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh partner al

Agjent shitjesh partner al dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane