Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:OnPoint (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë

agjent shitjesh - OnPoint

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 3 nga 3 rezultate (Këshilla për kërkim)

Operator te gjuhes italiane

OnPoint

-
Tiranë, Shqipëri
Onpoint hap vende te reja pune ne pozicionin , operatore te gjuhes italiane ofrojme: baza duke nisur nga 500 € + bonuse ditore / javore/ mujore ne baze te performances kushte shume te mira te punes dhe ambjent bashkepunues nxisim performances tuaj ne pune kriteret per aplikantet: te kene deshire dhe ambicie per tu rritur profesionalisht d...

Operator te gjuhes spanjolle

OnPoint

-
Tiranë, Shqipëri
Onpoint hap vende te reja pune ne pozicionin , operatore te gjuhes spanjolle ofrojme: baza duke nisur nga 500 € + bonuse ditore / javore/ mujore ne baze te performances kushte shume te mira te punes dhe ambjent bashkepunues nxisim performances tuaj ne pune kriteret per aplikantet: te kene deshire dhe ambicie per tu rritur profesionalisht ...

Operator te gjuhes spanjolle

OnPoint

-
Tiranë, Shqipëri
Onpoint hap vende te lira pune, ne pozicionin agjent i gjuhes spanjolle ofrojme: baza duke nisur nga 500 € + bonuse ditore / javore/ mujore ne baze te performances kushte shume te mira te punes dhe ambjent bashkepunues nxisim performances tuaj ne pune kriteret per aplikantet: te kene deshire dhe ambicie per tu rritur profesionalisht dhe f...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh onpoint

Agjent shitjesh onpoint dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane