Regjistrohuni

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Renditni sipas:  rëndësisëdatës
Ju keni filtruar:Kompanitë:NEON Group (Fshij) Fshijini të gjitha
Shtetet
Rajonet
Kompanitë
Kategoritë
  • Pa përcaktuar(5)
Lloji
  • Pa përcaktuar(5)

agjent shitjesh - NEON Group

Abonohu për njoftime të përditshme pune.

Ofertat më të reja të punësimit direkt në e-mail-in tuaj. Merrni e-mail-e të personalizuara që përputhen me kërkimin tuaj.

Punë 1 deri në 5 nga 5 rezultate (Këshilla për kërkim)

Prishtine, ofrohet vend pune agjent shitje

NEON Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 27.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Prishtine, ofrohet vend pune menaxher shitjesh

NEON Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 31.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Tirane, ofrohet vend pune agjent shitje

NEON Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 26.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Prishtine, ofroj vend pune agjent shitje

NEON Group

-
Prishtinë, Kosovë
Kompania neon paints per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 14.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokumentat e me...

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje

NEON Group

-
Tiranë, Shqipëri
Kompania emela distribution per nevojat e saj kerkon te punesoje nje agjent shitjesh. kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhme: - te kete arsimin e mesem - te jete mashkull i moshes 25-35 vjec - te kete patent te klasit “b” kanditatet duhet te dorezojne deri ne daten 14.10.2021 ne adresen e kompanise hr.neongroup@gmail.com dokument...

Njoftime pune ne Shqiperi dhe Kosove - agjent shitjesh neon group

Agjent shitjesh neon group dhe oferta punesimi online. Kerko per mundesi punesimi ne Shqiperi dhe Kosove, oferta pune per shofer ne tirane call center italisht tirane vende te lira pune ne durres ofroj vende te lira pune vlore njoftime pune ekonomist tirane, kerkoj pune part time ne tirane